Pokoje

Jeśli marzy Ci się wypoczynek w uzdrowisku, to koniecznie odwiedź nasz ośrodek. Willa Muza swoim klientom oferuje duży wybór zabiegów i masaży, a także pyszną regionalną kuchnię.

Pokoje 1-osobowe

W naszym ośrodku znajdują się pokoje jednoosobowe wyposażone w prywatne łazienki. Doskonale sprawdzą się dla osób odpoczywających w pojedynkę, ceniących sobie wygodę i prywatność. Co więcej goście mają możliwość wymiany poduszki na ortopedyczną, ponieważ zależy nam na jak największym komforcie.
Pokoje 2-osobowe

Natomiast dla par oferujemy pokoje 2-osobowe, które wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub w jedno łóżko podwójne, dzięki czemu sprawdzą się zarówno dla małżeństw, jak i przyjaciół. A dzięki temu, że jest wyposażony w rolety goście mogą cieszyć się snem z dala od ulicznych świateł.

Pokoje 2-4-osobowe

Jeśli wybierasz się na wczasy większą grupą lub po prostu chcesz nawiązać nowe znajomości, to mamy także pokoje 1-3 osobowe ze wspólną łazienką, których wynajem jest tańszy o 10% od pozostałych. W zależności od pomieszczenia wyposażone są one w jedno, dwa lub trzy łóżka.
Pokoje 1-3 os z wspólną łazienką -10%

Zależy nam na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku w Busko Zdrój, dlatego podczas każdego sprzątania pomieszczenia są ozonowane, a dzięki drewnianym podłogom są one przyjazne również dla osób cierpiących na alergie.